Prośbę możesz podać po mszy świętej. Módl sie w intencjach poniżej...

La prière en groupe est une partie importante de notre vie. Quand nous prions avec d’autres croyants, les efforts peuvent être très positifs. La prière en groupe nous édifie et crée l’unité entre nous par le partage de notre foi commune. Le même Saint-Esprit qui habite chaque croyant réjouit notre cœur quand nous entendons des louanges faites à notre Seigneur et Sauveur, nous tissant ensemble dans un lien unique de fraternité unique dans notre vie. Pour ceux qui sont seuls et écrasés par les fardeaux de la vie, entendre d’entre les élever devant le trône de la grâce peut être un encouragement énorme. L’amour et le souci des autres se construisent en nous alors que nous intercédons pour eux. St. Matthieu 18:19-20 : “Je vous déclare aussi que si deux d'entre vous, sur la terre, s'accordent pour demander quoi que ce soit dans la prière, mon Père qui est dans les cieux le leur donnera. Car là où deux ou trois s'assemblent en mon nom, je suis au milieu d'eux.”.

Dla tych, którzy są w rodzinie, samotni i zmagają się z ciężarami życia; lub chcą dziekować Bogu za łaski - wiadomość, że inni zanoszą modlitwy razem przed tron łaski Bożej, może być wielkim zachęceniem. Gdy modlimy się wspólnie o innych, buduje to w nas miłość i troskę o nich. Wspólna modlitwa uczy także wierzących tego, jak powinni się modlić, i pozwala im na bliską, zażyłą relację z Chrystusem.

Prières/Modlitwy

27. Boże, zwróć swoje oczy na Tobie wiadomą ro­dzinę. Ty widzisz, Panie, jak jest poróż­niona i jak wiele w niej niepokoju. Zmiłuj się nad nimi i spraw, aby powrócił pokój do tej rodziny.

O Jezu, Królu Pokoju, wysłuchaj nas przez zasługi świetego Jana Pawla II. (16/01/2018

26. O szczesliwa operacje. (12/01/2018)

25. za malego kilku miesiecznego Mikolaja z Polski, ktory zakrztusil sie pijac mleko i byl w smierci klinicznej! Prosze zmowcie Zdrowas Mario za duszyczke tego Aniolka! Zofia (12/01/2018)

24. O cud uzdrowienia dla Roberta. (11/01/2018)

23. Ojcze sw. Janie pawle II miej w swojej opiece moją rodzine. (9/09/2017

22. Dziekujemy za szczęśliwe wakacje. (5/09/2017)

21. Boże za pośrednictwem świętej  Rity proszę Cię o zdrowie (11/08/2017)

20. Ojcze sw. Janie Pawle II pomóż mi w trudnej sprawie. (2/06/2017)

19. Za posrednictwem sw. Jana Pawla II w intencj Janinny o zdrowie.

18. Dans la communion de Saint Jean Paul II, nous vous invitons à prier et à faire prier pour Cristianne.

17. Continuer de prier pour le calme au milieu des manifestations violentes en Ukraine. Priez que Dieu intervienne et restaure la paix. (CZ)

16. Modlę się za zabitych na Ukrainie (współczująca polka)

15. Prosze o pokój na Ukrainie.

14. Boże Przywróć zdrowie dla Claud.

13. W int. bardzo chorego Stefana - Jezu prosze.

12. Jezu wspomagaj Go w życiu; ty najlepiej znasz drogi każdego człowieka.

11. Za rodziny o miłość i pokój.

10. Z podziekowaniem za otrzymane łaski za wstawiennictwem świetego Józefa.

9. O pokój w Afryce.

8. Merci pour le miracle de chaque nouveau jour dans ma famille.

7. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławienstwo i opiekę Matki Bożej dla Barbary i całej rodziny.

6. Za mojego męża, który zginą w kopalni oraz innych zmarłych górnikow.

5. Dziękuje Bogu za łaski w życiu za pośrednictwem Bł Jana Pawła II.

4. Do św. Rity o rozwiązanie trudnej sprawy

3. pour + Mgr Pierre Joatton, êvêque émérite de Saint-Etienne Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie,  A światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

2. O potrzebne zdrowie

1. W int. Bogu wiadomej